Як зробити парфуми зі сміття. Новий аромат I Am Trash

Краса

Мода на екостійкість дісталася до парфумерії: тут з'явився новий аромат, зроблений з відходів виробництва

Etat Libre d'Оrange від самого початку була авангардною парфумерною маркою, вільною від будь-яких умовностей. Вони першими випустили парфуми для домашніх тварин, зробили популярними аромати зі скандальними назвами (Putain des Palaces, Don't Get Me Wrong Baby I Don't Swallow), а також зі скандальними назвами і дивними композиціями (Secretions Magnifiques). Фінансові кризи і катаклізми останніх років тут відзначили ароматом про кінець світу La Fin du Monde, додавши сюди, між іншим, ноти пороху і попкорну.

І ось Etat Libre d'Оrange стала першою екостійкою парфумерною маркою, випустивши аромат у напрямку Sustainability, який по-своєму береже природу. Парфумерка Даніела Андріє створила десятки бестселерів для різних брендів – Prada, Miu Miu, Bottega Veneta, Marni, Yves Saint Laurent, Kenzo, Maison Martin Margiela, Gucci, Lancome, Valentino.

Вона, як ніхто інший, знає, скільки сировини викидається на парфумерних фабриках після фільтрації. Ідея полягала в тому, щоб все це профільтрувати ще раз. Для експерименту обрали компанію Givaudan, і, слід зазначити, що для них це був ще той челендж, оскільки в результаті відфільтрували близько 40 нових компонентів. Дивно, але вийшли ноти, які ніхто не очікував коли-небудь отримати.

Аромат назвали I Am Trash – Les Fleurs Du Dechet. Він, щоправда, вийшов квітковим. Не відрізниш, як сумки з екошкіри, які виглядають точнісінько як шкіряні. «Квіти з непотребу» зробили з яблучної есенції, абсолюту троянди, кедра, гіркого апельсина, полуниці. І всі ці ноти в парфумерній композиції – після ресайклінгу.

У Etat Libre d'Оrange називають новинку ароматом 21 століття. Він якісний, модний, актуальний і змушує задуматися про те, що ми відповідаємо за Землю і маємо її берегти.

Фотогалерея

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Названо кращий європейський спа року Краса

Названо кращий європейський спа року

Пахне пальмою. Нова марка FO'AH Краса

Пахне пальмою. Нова марка FO'AH

Жизель Бюндхен стала обличчям Dior косметики Краса

Жизель Бюндхен стала обличчям Dior косметики