Як повторити кутюрний макіяж Chanel

Краса

Показ Chanel Haute Couture осінь-зима 2019 – 2020 пройшов у стилізованій бібліотеці. Креативний директор Chanel Віржіні Віар створила гардероб елегантної жінки, яка любить читати книжки. Креативний директор з кольору та макіяжу Chanel Лючія Піка придумала для такої жінки яскравий і водночас спокійний макіяж. The Page розібралося, як повторити цей непростий образ.

  • Брови

Головна фішка макіяжу – брови. Вони добре промальовані, притому внутрішня частина зроблена на чоловічий манер. Для цього брови розчесали і зробили темнішими (акуратно профарбували їх тонкими вертикальними лініями). Зовнішню частину подовжили, вивадячи лінію з допомогою олівця, починаючи від середини брови і закінчуючи майже на зовнішньому краю ока. На думку Лючії, цей штрих візуально додає почуття впевненості.

  • Очі

Очі підкреслили за допомогою графічних чорних стрілок. Їх малювали на манер брів – від середини лінії росту вій і до самого краю. Вії підкрутили і на кінчики нанесли трохи туші.

  • Колір обличчя

На противагу яскравим очам тон шкіри зробили м’яким, майже прозорим. Для цього використовували зволожуючий флюїд-тінт Les Beiges Eau de Teint, який надає сяйво, приховує недоліки, але залишається непомітним на шкірі. На скули нанесли стік-хайлайтер Baume Essentiel.

  • Губи

На губи також нанесли хайлайтер Baume Essentiel. Цей стік зволожує шкіру і додає трохи перламутрового блиску.

Фотогалерея

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Названо кращий європейський спа року Краса

Названо кращий європейський спа року

Пахне пальмою. Нова марка FO'AH Краса

Пахне пальмою. Нова марка FO'AH

Жизель Бюндхен стала обличчям Dior косметики Краса

Жизель Бюндхен стала обличчям Dior косметики