Пахне пальмою. Нова марка FO'AH

Краса

Марка FO'AH об'єднує культури Сходу і Заходу і робить унікальні парфуми з нотою пальмового дерева, якої більше ніде немає

Новий нішевий бренд здивував. Здавалося б, любителі парфумерії чули всі можливі аромати. Насправді – ні. Тут придумали новий інгредієнт – ноту Palm Note.

Це ідея творців марки – Емілі Девелі і Абдулли Аль Сауда, які домовилися робити аромати згідно рідним традиціям. Емілі з Франції, Абдулла з Абу-Дабі, тому в FO'AH вирішили зібрати улюблені ноти європейської й арабської парфумерії, а об'єднати їх мав загальний акорд.

foah14.jpg

Фото: FO'AH

Їм і став Palm Note – зелено-фруктовий аромат пальмового дерева – такий, ніби його розклали на ноти кори, листя і плодів, а потім змішали все разом. У FO'AH зазначають, що при створенні не постраждало жодне дерево.

Зібрав Palm Note парфумер Олів'є Пешо, він же став автором трьох ароматів марки – №02, №08, №14. Ще один – №11 – зробив Мішель Жирар. Парфюмерам дали карт-бланш: вони могли брати будь-які, найдорожчі ноти.

Так у FO'AH з'явився аромат травневої троянди. Це унікальний компонент, головний у парфумах Chanel №5; працювати з ним для будь-якого парфумера – справжнє щастя. Олів'є Пешо зізнався, що використовував його лише чотири рази в житті. П'ятою стала композиція FO'AH №08 – чуттєва, спокуслива, де крім троянди і Palm Note є пачулі, жасмин, сандал.

foah08.jpg

Фото: FO'AH

Бестселер марки – освіжаючий і заряджаючий енергією №02. Це наче аромат пальми, яка виросла в зимовому лісі. Такого ефекту досягли, змішавши Palm Note з нотами бергамота, лимона, ялівцю, кедра, ладану і мускусу.

№11 – аромат моря. Відчуття солоних хвиль і легкого бризу відтворено за допомогою нот сичуаньського перцю, цитрусових, груші, солі, конвалії, амбри.

№14 – удовый аромат для тих, хто не любить уд. Тут до пальми та уду додали шафран, пачулі, сандал і герань.

foah11.jpg

Фото: FO'AH

Всі аромати в однакових флаконах, також натхнених пальмами. Скляні пляшечки нагадують стовбур дерева. Вони зроблені вручну у Франції і экостійкі – їх можна заповнити повторно.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Названо кращий європейський спа року Краса

Названо кращий європейський спа року

Жизель Бюндхен стала обличчям Dior косметики Краса

Жизель Бюндхен стала обличчям Dior косметики

Депутатський набір. Косметика після важкого робочого дня та безсонної ночі Краса

Депутатський набір. Косметика після важкого робочого дня та безсонної ночі